img

V Cafe 8smička vám nabídneme od sladkých dortíků, po slaný quiche nebo náš kváskový chléb. Chuťový zážitek z dortu jde ruku v ruce s tím, jak vypadá, takže na chuť i vizuelní provedení klademe velký důraz. Sledujeme aktuální trendy ve světové cukrařině, ale zároveň milujeme i tradiční českou klasiku, jako je například větrník, věneček nebo kremrole z našeho listového těsta. Každý den pro vás pečeme kváskové chleby –

ořechový, žitný, špaldový, semínkový nebo housky, bagetky či ciabatty. V průběhu léta se můžete osvěžit naší zmrzlinou nebo nanukem.Pro zákazníky chceme jen to nejlepší, a proto je každý náš produkt vyrobený z těch nejkvalitnějších surovin, a to od takového základu jako je například máslo až po pravou vanilku.

Kávu nám v pravidelných intervalech dodává rodinná pražírna Ala Coffee. Jako podtržení naší filozofie vysoké kvality ostatní nápoje v naší

kavárně servírujeme z exkluzivního křišťálového skla Riedel, které zprostředkovává, díky svým unikátním tvarům na míru servírovaným nápojům, ten nejlepší chuťový zážitek.

Ať už se k nám chystáte na pracovní schůzku, oslavit narozeniny, výročí nebo jen tak si zpříjemnit den, věříme, že si odnesete zážitek, pro který se budete rádi vracet.

Galerie

Kontakt

img

Otevírací doba: St-Ne 9-18 hodin

Kamarytova 97

39601 Humpolec

map
pin